تهران,خیابان گاندی , کوچه یکم ,پلاک14

صادرات


                                                                                                                      مجتمع صنعتی آرتاویل تایر 

مجتمع صنعتی آرتاویل تایر به عنوان بزرگ ترین کارخانه لاستیک سازی شمال غرب کشور، با بهره گیری از آخرین تکنولوژی در زمینه ی ساخت انواع تایر، از سال 1376 فعالیت تولیدی خود را آغاز نمود و در حال حاضر انواع مختلفی از تایر اتومبیل های سواری، وانت، کامیون های سبک، کامیون و اتوبوس و تایرهای کشاورزی را تحت نام تجاری (گلدستون) تولید می کند.

محصولات این شرکت بخش قابل ملاحظه ای از نیاز کشور را تامین و تاکنون به بیش از 20 کشور از خاورمیانه و سایر کشورهای آسیایی و شمال آفریقا( مانند عراق، افغانستان، پاکستان، عربستان سعودی، ترکیه، آذربایجان، سوریه، یمن، تانزانیا، مصر، اردن، امارات متحده عربی، سومالی، مالزی، عمان، اریتره، تاجیکستان، سودان، مقدونیه) صادرات داشته است. از آنجا که الگوی مصرف در منطقه در شرف تغییر است و بجای تایر های بایاس نخی گرایش به مصرف تایرهای رادیال سیمی برای وسائط نقلیه سنگین رو به افزایش است، مجتمع صنعتی آرتاویل تایر با سرمایه گذاری ارزی و ریالی فراوان خط تولید تایرهای تمام سیمی باری و اتوبوسی (TBR) را به زودی در این مجموعه راه اندازی و محصولات آنرا تحت نشان تجاری گلدستون تولید و به بازار عرضه و بخش قابل ملاحظه ای از نیاز ناوگان حمل و نقل کشور را به تایرهای جدید مرتفع خواهد نمود. ضمن آنکه برای محصول TBR این شرکت افق وسیعی نیز در جهت کسب بازارهای صادراتی پیش رو است.

همچنین نام و طرح لوگوی این شرکت بصورت ویژه در بسیاری از بازارهای هدف نسبت به دیگر محصولات ساخت ایران مزیت رقابتی حساب شده دارد و عامل جذب مشتری میباشد. به همین دلیل به منظور حفاظت از شهرت شرکت و جلوگیری از سوءاستفاده های احتمالی، برند محصول در کشور های افغانستان و عراق و همچنین در سیستم جهانی به ثبت رسیده است.


کشورهای بازارهای هدف عبارتند از :

v    افغانستان

v    پاکستان

v    عراق

v    سوریه

v    عمان

v    یمن

v    ترکیه

v    امارات

v    سودان

v    سومالی